RK73H1JTTD12R4F
MFR.Part #
RK73H1JTTD12R4F
JLCPCB Part #
C317069
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 125mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS