RK73G1ETTP1602D
MFR.Part #
RK73G1ETTP1602D
JLCPCB Part #
C3930418
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS