SLR1TTE3650D
MFR.Part #
SLR1TTE3650D
JLCPCB Part #
C4137541
Description
-55℃~+180℃ 1W 365Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS