RN73H2BTTD1560D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1560D10
JLCPCB Part #
C3918074
Description
156Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS