RN732BTTD3052B10
MFR.Part #
RN732BTTD3052B10
JLCPCB Part #
C3973178
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS