SG73P2E1RTTD17R4F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD17R4F
JLCPCB Part #
C6677750
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS