SR732ETTD1R10F
MFR.Part #
SR732ETTD1R10F
JLCPCB Part #
C4040389
Description
-55℃~+150℃ 1.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS