RK73G1ETTP10R7F
MFR.Part #
RK73G1ETTP10R7F
JLCPCB Part #
C2579338
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS