HV731JTTD2214F
MFR.Part #
HV731JTTD2214F
JLCPCB Part #
C4145198
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS