SG73P1ERTTP3571D
MFR.Part #
SG73P1ERTTP3571D
JLCPCB Part #
C7077280
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS