RK73G1ETTP13R7F
MFR.Part #
RK73G1ETTP13R7F
JLCPCB Part #
C2579165
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS