RK73G1ERTTP6981F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP6981F
JLCPCB Part #
C7283728
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS