RN73H1ETTP9882B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP9882B50
JLCPCB Part #
C2536201
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 98.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS