SG73P1JRTTD7503D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD7503D
JLCPCB Part #
C5893521
Description
-55℃~+155℃ 333mW 750kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS