RK73G1ERTTP6980F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP6980F
JLCPCB Part #
C5851115
Description
-55℃~+155℃ 100mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS