RK73G1ERTTP5493D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP5493D
JLCPCB Part #
C7283692
Description
-55℃~+155℃ 100mW 549kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS