PEP0402Y1001BGTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PEP0402Y1001BGTA
JLCPCB Part #
C4004335
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS