RN73R2ATTD2050A25
MFR.Part #
RN73R2ATTD2050A25
JLCPCB Part #
C2567486
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS