RK73G1ERTTP5490D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP5490D
JLCPCB Part #
C7283690
Description
-55℃~+155℃ 100mW 549Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS