SG73S2BRTTD364J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD364J
JLCPCB Part #
C6296303
Description
-55℃~+155℃ 333mW 360kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS