RK73B3ATTE685J
MFR.Part #
RK73B3ATTE685J
JLCPCB Part #
C2580384
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.8MΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS