RN732BTTD9091D50
MFR.Part #
RN732BTTD9091D50
JLCPCB Part #
C4141928
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS