SG73P2ARTTD1R6J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD1R6J
JLCPCB Part #
C7360259
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS