RK73G1JRTTD6201D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD6201D
JLCPCB Part #
C6973995
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS