RN73H1JTTD1042B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1042B10
JLCPCB Part #
C4167308
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS