CR016R8J
MFR.Part #
CR016R8J
JLCPCB Part #
C4254342
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS