RN73H2ETTD9311F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD9311F10
JLCPCB Part #
C4218569
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS