RK73B2HTTE910J
MFR.Part #
RK73B2HTTE910J
JLCPCB Part #
C4359977
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS