SG73P2E1RTTD101J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD101J
JLCPCB Part #
C5751108
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS