SG73P1ETTP2R87F
MFR.Part #
SG73P1ETTP2R87F
JLCPCB Part #
C4137834
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS