RK73B2HTTE910G
MFR.Part #
RK73B2HTTE910G
JLCPCB Part #
C2580545
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 91Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS