RK73B2HTTE510J
MFR.Part #
RK73B2HTTE510J
JLCPCB Part #
C7283506
Description
-55℃~+155℃ 200V 51Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS