RK73B2HTTE564G
MFR.Part #
RK73B2HTTE564G
JLCPCB Part #
C7283508
Description
-55℃~+155℃ 200V 560kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS