SR2010JK-078R2L
MFR.Part #
SR2010JK-078R2L
JLCPCB Part #
C6301369
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS