RK73B2HTTE364G
MFR.Part #
RK73B2HTTE364G
JLCPCB Part #
C5724981
Description
-55℃~+155℃ 200V 360kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS