SR73W2HTTE4R7J
MFR.Part #
SR73W2HTTE4R7J
JLCPCB Part #
C2600751
Description
-55℃~+150℃ 4.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS