RN73R2ETTD18R7F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD18R7F50
JLCPCB Part #
C2603195
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS