CR024303F
MFR.Part #
CR024303F
JLCPCB Part #
C4152792
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS