RN73H2ETTD1000C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1000C25
JLCPCB Part #
C4334996
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS