RK73B2HTTE303J
MFR.Part #
RK73B2HTTE303J
JLCPCB Part #
C2578208
Description
-55℃~+155℃ 200V 30kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS