SG73S2ERTTD35R7F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD35R7F
JLCPCB Part #
C6487879
Description
-55℃~+155℃ 35.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS