RK73B2HTTE363J
MFR.Part #
RK73B2HTTE363J
JLCPCB Part #
C4318410
Description
-55℃~+155℃ 200V 36kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS