RK73B2HTTE303G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2HTTE303G
JLCPCB Part #
C2581032
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 30kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS