RN73H2ETTD1322F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1322F50
JLCPCB Part #
C3956778
Description
13.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS