SG73P1EWTTP6201D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP6201D
JLCPCB Part #
C5893333
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS