RN73H1ETTP3240B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3240B25
JLCPCB Part #
C2534596
Description
324Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS