SG73S1JRTTD221G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD221G
JLCPCB Part #
C6678510
Description
-55℃~+155℃ 200mW 220Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS