RK73B2HTTE180G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2HTTE180G
JLCPCB Part #
C2581276
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS