CQ1007J033JT4E
MFR.Part #
CQ1007J033JT4E
JLCPCB Part #
C2771554
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3Ω 750mW ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS