RN73H2BTTD9880D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD9880D50
JLCPCB Part #
C2546290
Description
250mW 988Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS